Leasing


Leasing jest bezpieczną i szybką alternatywną dla Klientów, którzy planują inwestycję, ale nie chcą lub nie mogą korzystać z własnego kapitału, bądź tradycyjnych kredytów. W porównaniu do innych alternatywnych źródeł finansowania oferuje lepsze warunki opodatkowania. Ma też niższe wymagania dokumentowe i zabezpieczające.
W MORWA Finance możesz uzyskać leasing dzięki oświadczeniu o dochodach - nie potrzebujesz dokumentów finansowych przedsiębiorstwa! Wystarczy jedynie dowód osobisty i NIP firmy.

Dlaczego wybrać leasing?
Nie muszą Państwo angażować własnego kapitału, nie potrzebne są tu zbędne formalności - a co za tym idzie decyzje o uzyskaniu tego rodzaju finansowania otrzymasz w bardzo krótkim czasie!
Co więcej rata leasingowa jest traktowana jako koszt uzyskania przychodu, co pozwala na korzystniejsze rozliczenie podatku VAT. Jest to również bardzo elastyczna forma, pozwalająca dostosować wysokość rat do rodzaju działalności. Leasing oferuje także szeroką gamę usług dodatkowych takich jak: karty paliwowe, ubezpieczenia, rabaty u dealarów pojazdów czy obsługa floty aut.

W MORWA Finance oferujemy Państwu:


  • Leasing finansowy - przedsiębiorca amortyzuje przedmiot wzięty w leasing, którego właścicielem jest podmiot finansujący. W ten sposób firma może zwiększyć swój majątek, a po zakończeniu nie musi ponosić żadnych dodatkowych kosztów - może jednak wykupić na właśność przedmiot leasingu. Jest to sposób finansowania właśnych środków trwałych. Podatek VAT jest tu płatny w jednej racie, w trakcie przekazania przedmiotu do użytku.
  • Leasing operacyjny - przedsiębiorca użytkuje przekazane mu dobro inwestycyjne, które nie podlega jednak u niego amortyzacji. Może zawierać klauzulę o prawie zakupu po zakończeniu umowy leasingu. Podatek VAT jest tu płatny stopniowo, razem z ratami leasingowymi.
  • Leasing zwrotny - idealne rozwiązanie dla firm potrzebujących zastrzyku gotówki. Firma oddaje część majątku trwałego firmie leasingowej. Otrzymuje w zamian za to gotówkę i jednocześnie bierze te środki w leasing.


  Masz wątpliwości? Napisz do nas!* Imię i nazwisko

* Twój adres E-mail

* Temat

* Wiadomość


* - pola wymagane

Skontaktuj się z nami już dziś!

Dołącz do szerokiego grona zadowolonych klientów MORWA Finance. Zachęcamy Państwa do powierzenia doradztwa finansowego specjalistom MF. Każdą najdrobniejszą sprawę traktują z należytą uwagą i starannością.
W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt poprzez dane kontaktowe lub formularz dostępny w poszczególnych zakładkach oferty, oraz rubryceKontakt.

Kontakt