Kredyty


Kredyty są przydatnym narzędziem w restrukturyzacji budżetow zarówno dla gospodarstw domowych
jak i przedsiębiorstw. W MORWA Finance pomożemy dopasować odpowiednią ofertę do Państwa potrzeb, a także możliwości finansowych. Znamy skutecznie techniki uzyskiwania kredytów hipotecznych. Pomagamy w negocjacjach dotyczących marży i prowizji oraz w kompletacji dokumentów niezbędnych do analizy i uzyskania zdolności kredytowej. Nasi doradcy dbają o maksymalne uproszczenie procesu kredytowania i jak najszybsze wydanie decyzji kredytowej dla Klienta.

W swojej ofercie kredytowej posiadamy:

  • Kredyty hipoteczne - w celu doboru najlepszego rozwiązania sprawdzimy dla Państwa oferty wszystkich banków oferujących kredyty hipoteczne. Dzięki temu dopasujemy najkorzystniejsze warunki kredytowania w tym:
    okres spłaty, udział środków własnych oraz prowizję.
  • Kredyty samochodowe - zapewniamy niezwykle korzystne i elastyczne kredyty samochodowe. Dzięki pomocy naszych specjalistów mogą Państwo uzyska finansowanie nawet do 110% wartości auta. Co więcej, oferta ta obejmuje zarówno pojazdy nowe, zakupione w salonie, jak i używane, nabyte w komisie lub od osoby prywatnej.
  • Pomagamy również uzyskać kredyt pod zastaw posiadanego samochodu.  Masz wątpliwości? Napisz do nas!* Imię i nazwisko

* Twój adres E-mail

* Temat

* Wiadomość


* - pola wymagane

Skontaktuj się z nami już dziś!

Dołącz do szerokiego grona zadowolonych klientów MORWA Finance. Zachęcamy Państwa do powierzenia doradztwa finansowego specjalistom MF. Każdą najdrobniejszą sprawę traktują z należytą uwagą i starannością.
W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt poprzez dane kontaktowe lub formularz dostępny w poszczególnych zakładkach oferty, oraz rubryceKontakt.

Kontakt